Nyelvtanfolyam Dunaújvárosban

Használható nyelvtudásra vágyik? Szeretné elsajátítani az angol, német vagy francia nyelvet, illetve a munkájával kapcsolatos speciális szaknyelvet?  Munkájához szükséges a fenti idegen nyelvek megfelelő ismerete?

Külföldi állampolgár, akinek gondot jelent a magyar nyelv megfelelő szintű elsajátítása?

Segítünk Önnek abban, hogy maradandó, minden élethelyzetben használható nyelvtudásra tegyen szert!

Mitől különleges az Inside Word dunaújvárosi nyelvtanfolyam?

• alkalmazkodunk ügyfeleink igényeihez, mind térben, mind időben
  • a résztvevők tudását ingyenes szintfelmérés során vizsgáljuk, hogy mindenki számára egyéni, testreszabott tanmentet állítsunk össze
  • a nyelvtanfolyam során a kommunikációt helyezzük előtérbe, mely olyan tudást biztosít, ami minden élethelyzetben biztos tudást és magabiztosságot nyújt a nálunk tanulók számára
  • olyan magasan képzett nyelvtanárok tanítanak nálunk, akik folyamatos  továbbképzésben részesülnek , így biztosítva a nyelvtanfolyamok magas minőségét
  • a hagyományos nyelvtanfolyamokon túl, speciális szaknyelvi és nyelvi tréningjeink segítik a speciális nyelvtudásra vágyókat
  • az oktatás során felhasznált eszközöket, segédanyagokat a boltinál kedvezőbb áron biztosítjuk ügyfeleink számára
  • folyamatosan mérjük ügyfeleink elégedettségét, hogy minél magasabb színvonalú képzést nyújthassunk tanulóink számára
  • áraink rendkívül kedvezőek
  • a tanfolyam akár lakóhelyén is lebonyolításra kerülhet

Dunaújvárosban nyelviskolánk által az alábbi nyelvtanfolyamok és nyelvi tréningek biztosítottak:

Általános és szaknyelvi képzések:

• Általános nyelvtanfolyam – angol, német, francia
  • Üzleti szaknyelv- angol, német, francia
  • Gazdasági (marketing/pénzügyi) szaknyelv – angol, német, francia
  • Jogi szaknyelv - angol, német, francia
  • Orvosi szaknyelv – angol, német
  • Nyelvtani fejlesztés – angol, német, francia
  • Beszédfejlesztés – angol, német, francia
  • Üzleti levelezés - angol, német
  • Tárgyalástechnikai gyakorlatok - angol, német
  • Prezentációstechnikai gyakorlatok - angol, német

Nyelvi tréningek:

• Kommunikációs tréning - angol
  • Tárgyalástechnika tréning - angol
  • Prezentációs technika tréning - angol
  • Jogi szókinccsel bővített tárgyalástechnikai tréning - angol
  • Csapatépítés - angol

A hagyományos nyelvi képzések mellett kiemelt hangsúlyt fektetünk a vállalati nyelvtanfolyamokra, illetve külföldiek számára is lehetőséget biztosítunk arra, hogy tökéletesen elsajátítsák a magyar nyelvet.

Válassza a kiemelkedő minőségű és múltú, nagyszerű referenciákkal bíró Inside Word Nyelvoktató központot, vegyen részt Ön is egy rugalmas és professzionális nyelvtanfolyamon! Képezze önmagát vagy munkatársait a tökéletes nyelvtudás elérése érdekében.

Nyelviskolánk igyekszik segíteni a hallgatókat egész évben különféle kedvezményekkel, akciókkal, pótlási és konzultációs lehetőségekkel, és nem utolsósorban részletfizetési lehetőséggel is!

Forduljon hozzánk bizalommal, kérje ajánlatunkat, amennyiben kihelyezett minőségi nyelvtanfolyamon kíván részt venni Dunaújvárosban!