Francia vállalati nyelvtanfolyamok és magánórák

Az InsideWord Nyelvoktató Központ ügyfeleink lakóhelyén vagy az ahhoz közeli nagyvárosban lehetőséget biztosít a francia nyelv minőségi, magas szintű elsajátítására.

Kinek szól az általunk lebonyolított francia nyelvtanfolyam?

• cégek, vállalkozások vezetői, munkatársai számára, akik számára fontos a nyelv ismerete
  • magánszemélyek számára, akik szeretnék a nyelvet megfelelő szinten elsajátítani, akár a mindennapi életben, akár munkavégzés során kívánják használni
Francia nyelvtanfolyamunk 4 fontos alappilléren nyugszik:
  • minőségi oktatás, szakértelem
  • modern, hatékony módszerek
  • nagyfokú rugalmasság
  • kedvező árképzés
Minőségi nyelvoktatás, szakértelem

Magasan képzett francia nyelvtanárok

• Oktatóink kiválasztása során kiemelt figyelemmel járunk el. Csak olyan nyelvtanárokat alkalmazunk, akik kiemelkedő tudással és tapasztalattal, illetve megfelelő empatikus képességekkel rendelkeznek.

Magas színvonalú francia nyelvoktatás

• Kiemelt figyelmet fordítunk a résztvevők képességeire és felkészültségére. Ennek érdekében a francia nyelvtanfolyam megkezdése előtt ingyenes szintfelmérésen tájékozódunk ügyfeleink nyelvi tudásáról. Az adatok birtokában személyre szabott, az adott személy/csoport céljának eléréséhez leginkább megfelelő tanmenet kidolgozásával biztosítjuk a legjobb nyelvi képzést.

Magyar és francia anyanyelvű tanárok

• Francia anyanyelvű oktatók biztosítása a garancia arra, hogy a tökéletes akcentus elsajátítása is problémamentesen sikerüljön.

Használható francia nyelvtudás

•  A francia nyelvtanfolyam egésze alatt olyan szituációkban tanulják a nyelvet a résztvevők, melyekbe a mindennapi élet vagy munkájuk folyamán gyakran kerülhetnek. A valóban hasznos nyelvi tudás mellett így olyan rutinra tesznek szert, mely magabiztossá teszi tanulóinkat más nyelvi szituációkban is.
  • Az általános nyelvi képzésen túl speciális szaknyelvi képzésekkel is ügyfeleink rendelkezésére állunk.

Általános és szaknyelvi képzések francia nyelven:

• Általános nyelvtanfolyam
  • Üzleti szaknyelv
  • Gazdasági (marketing/pénzügyi) szaknyelv
  •  Jogi szaknyelv
  • Nyelvtani fejlesztés
  • Beszédfejlesztés
Nagyfokú rugalmasság

Kihelyezett vállalati képzések Magyarországon

• Képzéseink ügyfeleink kérésére kihelyezett formában valósítjuk meg, így Ön akár cége telephelyén vagy otthonában, a megszokott körülmények között is elsajátíthatja a francia nyelvet.

Ügyfélre szabott képzés

• Alkalmazkodunk a tanulók időbeosztásához. Az órákat a tanulók által megjelölt időpontban tartjuk meg. Francia nyelvtanfolyamaink során végig ügyfeleink időbeosztását helyezzük előtérbe. A korábban leírtak szerint nem csak térben, de időben is igyekszünk igazodni a tanulóinkhoz. A tanórák kezdetét a tanulók időbeosztásához igazítjuk, csakúgy, mint a tanfolyam menetét, ütemét.
  • Előzetes ingyenes szintfelméréssel biztosítjuk, hogy mindenki a számára megfelelő szinten és tempóban sajátítsa el a francia nyelvet.

Folyamatos elégedettségmérés

• Folyamatosan mérjük a résztvevők elégedettségét. A mérések segítenek abban, hogy mindig a legmagasabb szintű francia nyelvoktatást tudjuk biztosítani ügyfeleink számára.

Kedvező árú tananyag

• Ügyfeleink számára a boltinál kedvezőbb áron biztosítjuk a tanuláshoz szükséges eszközöket.
Versenyképes óradíjak
  • Kedvező árakat biztosítunk ügyfeleink számára
  • Minimum 60 órára szóló szerződés megkötése esetén az első 6 óra időtartama alatt ügyfelünk bármikor dönthet úgy, hogy felbontja a szerződést fizetési kötelezettség nélkül.
  • Vállalkozásának telephelyén, otthonában vagy az előre megjelölt helyen és időpontban további pénzt és időt spórolunk ügyfeleink számára.

Amennyiben olyan biztos alapokon nyugvó francia nyelvismeretre szeretne szert tenni, amelyet munkatársai a munka folyamán vagy a mindennapi életben magabiztosan fel tud használni, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot és kérje ajánlatunkat!