Holland vállalati nyelvtanfolyamok és magánórák

Az InsideWord Nyelvoktató Központ lehetőséget biztosít magánszemélyeknek, illetve vállalatok, vállalkozások számára, hogy ügyfeleink egy kedvező árú, rugalmas, professzionális nyelvtanfolyam keretében tanuljanak meg hollandul.

Kinek ajánljuk holland nyelvtanfolyamainkat?

• azon vállalkozások, illetve cégek számára, ahol a munkatársak gyakran kerülnek kapcsolatba holland nyelvű ügyfelekkel, üzleti partnerekkel a munkájuk során
  • magánszemélyek részére, akik munkavállalással összefüggően vagy a mindennapi életben kívánják hasznosítani a megszerzett holland nyelvtudást

Miért egyedülálló az Inside Word Nyelvoktató Központ  a holland nyelv oktatásában?

• Nyelviskolánk kimagasló szakértelemmel rendelkezik az oktatás, illetve a nyelvtanfolyamok lebonyolítása terén
  • Rendkívül rugalmasak vagyunk, mindenben alkalmazkodunk ügyfeleink igényeihez
  • Valóban kedvező árakat biztosítunk hallgatóink számára
Szakértelem

Kiválóan képzett, óriási tapasztalattal rendelkező holland nyelvtanárok

• Nyelvi képzéseink során kizárólag magasan képezett holland nyelvtanárok tanítnak, akik sokéves tapasztalattal rendelkeznek. Oktatóink kiválasztása során a fenti tulajdonságok mellett kiemelt figyelmet kap, hogy rendkívüli empatikus készséggel és nagyfokú kreativitással rendelkezzenek, mely tulajdonságok garanciát jelentenek arra, hogy a résztvevők elérik a kitűzött célt, megfelelő mértékben elsajátítják a holland nyelvet.

Magas színvonalú holland nyelvoktatás

• A holland nyelvoktatás során kiemelt figyelmet fordítunk, hogy a hallgatóink a megfelelő színvonalon és ütemben sajátítsák el a nyelvet. Ennek érdekében az egyéni képességek figyelembe vételével alakítjuk ki a tanórák menetét.
  • A holland nyelvi képzéseket ingyenes szintfelmérés előzi meg, melynek során tájékozódunk a résztvevők tudását illetően, így személyre szabott képzési tervet, tananyagot biztosítunk az optimális fejlődés érekében.

Használható holland nyelvtudás

• Holland nyelvtanfolyamaink az alapvető készségek csiszolása és fejlesztése mellett a kommunikáció központú oktatást helyezi előtérbe. A hallgatók a munkájuk során vagy a hétköznapi életben gyakran előforduló szituációkban fejlesztik képességeiket. A szituációkra és a kommunikációra épülő nyelvi képzés a nyelv elsajátítása mellett önbizalom növelő hatással bír, így a már begyakorolt szituációkban otthonosan mozognak hallgatóink.
  • A nyelvtanfolyam során hallgatóink valódi, használható holland nyelvtudásra tesznek szert a képzett tanáraink, az egyénre szabott oktatási struktúra, valamint a kommunikációs központú feladatoknak köszönhetően.

Magyar és holland anyanyelvű tanárok

•    Holland anyanyelvű tanáraink segítségével hallgatóink könnyedén elsajátítják a helyes kiejtést.

Holland nyelven az alábbi hagyományos és speciális, szaknyelvi képzések érhetőek el:

• Általános holland nyelvtanfolyam
  • Üzleti holland szaknyelv
  • Gazdasági (marketing/pénzügyi) holland szaknyelv
  • Holland nyelvtani fejlesztés
  • Holland beszédfejlesztés
Rugalmasság:

Kihelyezett vállalati képzések Magyarországon

• Holland nyelvtanfolyamaink során az ügyfelek érdekeit, kényelmét tartjuk szem előtt, így lehetőséget biztosítunk arra, hogy a vállalkozás által biztosított helyszínen vagy egyéb, előre meghatározott helyszínen kerüljenek lebonyolításra az órák.
  • Tanfolyamaink országszerte számos településeken érhetőek el.

Ügyfélre szabott képzés

• A holland nyelvtanfolyamaink során ügyfeleink igényeinek megfelelően alakítjuk a tanórákat. A nyelvi képzés időpontját a tanulók időbeosztásához igazítjuk, csakúgy, mint az egész nyelvtanfolyam felépítését, menetét.
  • Előzetes ingyenes szintfelméréssel biztosítjuk, hogy mindenki a számára megfelelő szinten és tempóban sajátítsa el a holland nyelvet.

Folyamatos elégedettségmérés

• A holland nyelvtanfolyamon résztvevők körében folyamatosan elégedettségi felmérést végzünk annak érdekében, hogy folyamatosan és következetesen magas szintű oktatás biztosíthassunk. A felmérés során szerzett adatok figyelembe vételével alakítjuk képzéseinket ügyfeleink igényeit maximálisan kiszolgálva.
  • Kiválóan képzett, rendkívül magas szakmai tapasztalattal rendelkező kollégáink a kommunikáció központú oktatás előtérbe helyezésével olyan speciális, a munka során előforduló, illetve a mindennapi életben jelen lévő élethelyzetekben gyakorolják a holland nyelvet a résztvevőkkel, mely garancia arra, hogy a későbbiekben a nálunk elsajátított tudást magabiztosan és zökkenőmentesen fogják felhasználni.
 Ár:
  • Kedvező áraink mellett további kedvezményként – a korábban leírtak szerint –a résztvevők számára a szükséges tananyagot a boltinál alacsonyabb áron biztosítjuk.
  • Minimum 60 órára szóló szerződés megkötése esetén az első 6 óra időtartama alatt ügyfelünk bármikor dönthet úgy, hogy felbontja a szerződést fizetési kötelezettség nélkül.
  • Az előre egyeztetett helyszínen, akár ügyfeleink telephelyén vagy lakásán történő oktatással mentesítjük ügyfeleinket a bejárással járó idő- és pénzveszteségek alól.

Nyelviskolánk egész évben igyekszik segíteni a hallgatókat különféle kedvezményekkel, akciókkal, pótlási és konzultációs lehetőségekkel, és nem utolsósorban részletfizetési lehetőséggel is!

Forduljon hozzánk bizalommal, kérje egyedi ajánlatunkat, ha minőségi holland nyelvtudásra van szüksége Önnek vagy munkatársainak!