Kínai vállalati nyelvtanfolyamok és magánórák

Az InsideWord Nyelvoktató Központ lehetőséget biztosít magánszemélyeknek, illetve vállalatok, vállalkozások számára, hogy ügyfeleink egy kedvező árú, rugalmas, professzionális nyelvtanfolyam keretében tanuljanak meg kínaiul.

Kinek ajánljuk?

• cégek számára, hogy munkatársaik otthonosan mozogjanak a kínai partnerekkel való kommunikáció során.
  • magánszemélyeknek, hogy valóban megfelelő minőségben sajátítsák el a kínai nyelvet

Miben nyújt kimagaslót nyelviskolánk a kínai nyelv oktatása terén, mint más nyelviskola?

• kiemelkedő szakértelemmel rendelkezünk a kínai nyelv oktatásában
  • Rugalmasunk vagyunk minden téren
  • Rendkívül kedvező áraink vannak
Szakértelem:

Magasan képzett kínai nyelvtanárok

• Kivétel nélkül magasan képzett nyelvtanárok vezetik a képzéseket, akik többéves tapasztalattal rendelkeznek a kínai nyelvoktatás terén.

Magas színvonalú kínai nyelvoktatás

• Kínai nyelvi képzéseink kimagasló színvonalúak, amely ügyfeleink igényeinek fokozott figyelembe vételére, az oktatók kiemelkedő képességeire és a folyamatos elégedettségi felmérésre vezethető vissza.
  • A kínai nyelvtanfolyam egésze alatt kiemelt figyelmet fordítunk arra, hogy a résztvevők a megfelelő minőségben és ütemben sajátítsák el az anyagot, az órák felépítése és a feladatok minden esetben alkalmazkodik a hallgatók igényeihez.

Használható kínai nyelvtudás

• Kínai nyelvtanfolyamaink az alapvető nyelvi és írásbeli készségek fejlesztése mellett a kommunikációra fókuszálnak. Valóságos élethelyzetek szimulálása során fejleszthetik a résztvevők tudásukat, szókincsüket, illetve a „kínai nyelven való gondolkodásmódjukat.”

Magyar és kínai anyanyelvű tanárok

•    Kínai anyanyelvű tanáraink segítségével biztosítjuk, hogy a résztvevők elsajátíthassák a megfelelő, autentikus kiejtést.

Kínai nyelven az alábbi hagyományos és speciális, szaknyelvi képzések érhetőek el:

• Általános kínai nyelvtanfolyam
  • Üzleti kínai szaknyelv
  • Kínai nyelvtani fejlesztés
  • Kínai beszédfejlesztés
Rugalmasság:

Kihelyezett vállalati képzések Magyarországon

• Kínai nyelvtanfolyamaink során igazodunk ügyfeleink igényeihez. Akár a vállalkozás által biztosított helyen vagy ügyfelünk otthonában is tartunk nyelvi képzéseket.

Ügyfélre szabott képzés

• A kínai nyelvtanfolyam során folyamatosan a résztvevők igényeit tartjuk szem előtt. Időben és térben is igyekszünk igazodni a tanulóinkhoz. A tanórák időpontját a tanulók időbeosztásához igazítjuk, csakúgy, mint a tanfolyam menetét, ütemét.
  • Előzetes ingyenes szintfelméréssel garantáljuk, hogy mindenki a személyre szabott ütemben és tempóban sajátítsa el a kínai nyelvet.

Folyamatos elégedettségmérés

• A kínai nyelvtanfolyamon résztvevők elégedettségének felmérésével, illetve az órákat látogató oktatók tanácsait figyelembe véve folyamatosan emeljük a képzések színvonalát, mely garancia a hatékony nyelvtanulásra és ügyfeleink elégedettségének elérésére.
  • Kiválóan képzett, rendkívül magas szakmai tapasztalattal rendelkező kollégáink a kommunikáció központú oktatás előtérbe helyezésével speciális, illetve a mindennapi életben előforduló élethelyzetekben gyakorolják a kínai nyelvet a résztvevőkkel, mely biztosítja azt, hogy a hallgatók a későbbiekben a nálunk elsajátított tudást magabiztosan és zökkenőmentesen fogják felhasználni.
Kedvező árak:

Költségbarát áraink mellett további kedvezményként a résztvevők számára a szükséges tananyagot a boltinál alacsonyabb áron biztosítjuk.

• Minimum 60 órára szóló szerződés megkötése esetén az első 6 óra időtartama alatt ügyfelünk bármikor dönthet úgy, hogy felbontja a szerződést fizetési kötelezettség nélkül.
  • Az előre egyeztetett helyszínen – akár ügyfeleink telephelyén vagy lakásán – történő oktatással mentesítjük ügyfeleinket a bejárással járó idő- és pénzveszteségek alól.

Nyelviskolánk egész évben igyekszik segíteni a hallgatókat különféle kedvezményekkel, akciókkal, pótlási és konzultációs lehetőségekkel, és nem utolsósorban részletfizetési lehetőséggel is!

Forduljon hozzánk bizalommal, kérje egyedi ajánlatunkat, ha minőségi nyelvtanfolyam keretében szeretné a vállalkozásában dolgozó munkatársainak kínai nyelvtudását fejleszteni!