Spanyol vállalati nyelvtanfolyamok és magánórák

Az InsideWord Nyelvoktató Központ lehetőséget biztosít magánszemélyeknek, illetve vállalatok, vállalkozások számára, hogy ügyfeleink egy kedvező árú, rugalmas, professzionális nyelvtanfolyam keretében tanuljanak meg spanyolul.

Kinek ajánljuk spanyol nyelvtanfolyamainkat?

• vállalkozások, cégek számára, ahol a munkatársak gyakran kommunikálnak az anyacéggel vagy külföldi partnerekkel spanyol nyelven
  • magánszemélyek részére, akik munkájuk során kívánják használni spanyol nyelvtudásukat, illetve a hétköznapi életben kamatoztatnák a megszerzett nyelvismeretet

Miben nyújt kimagaslót az Inside Word Nyelvoktató Központ a spanyol nyelvtanfolyamok lebonyolítása során?

• Minőségi nyelvoktatás, szakértelem
  • Rendkívül rugalmasak vagyunk, alkalmazkodunk ügyfeleink igényeihez
  • Kedvező árakat biztosítunk a résztvevők számára
Szakértelem

Képzett, tapasztalt spanyol nyelvtanárok

• Nyelviskolánkban kizárólag olyan magasan képezett spanyol nyelvtanárok tanítanak, akik sokéves tapasztalattal bírnak. A fentieken kívül oktatóink kiváló empatikus készséggel és nagyfokú kreativitással rendelkeznek, mely mind a nyelvoktatás színvonalát emeli.

Magas színvonalú spanyol nyelvoktatás

• A spanyol nyelvoktatás során kiemelt figyelmet fordítunk arra, hogy a hallgatók a megfelelő színvonalon és ütemben sajátítsák el a tananyagot, ehhez alkalmazkodik az órák felépítése. Tanfolyamainkat ingyenes szintfelmérés előzi meg, mely alkalmat biztosít arra, hogy mindenki számára megfelelő, testre szabott oktatási tervet készítsünk nyelvi tudásának megfelelően.

Használható spanyol nyelvtudás

• Spanyol nyelvtanfolyamunk az alapvető készségek csiszolása és fejlesztése mellett a kommunikációra koncentrál. A hallgatók a munkájuk során, illetve a hétköznapokban gyakran előforduló szituációk gyakorlásával tesznek szert megfelelő nyelvi jártasságra. A gyakorlás során ügyfeleink megfelelő szókincsre és magabiztosságra tesznek szert, így magabiztosan alkalmazzák a megszerzett tudást az életben is.
  • A nyelvtanfolyam alatt ügyfeleink valódi, használható spanyol nyelvtudásra tesznek szert a magas szakértelemmel rendelkező oktatók, a gondosan felépített tanmenet és az életszerű szituációk gyakorlása révén.

Magyar és spanyol anyanyelvű tanárok

•    Spanyol anyanyelvű tanáraink garanciát jelentenek arra, hogy a résztvevők a megfelelő kiejtést sajátítsák el a kezdetektől.

Spanyol nyelven az alábbi hagyományos és speciális szaknyelvi képzések érhetőek el:

• Általános spanyol nyelvtanfolyam
  • Üzleti spanyolszaknyelv
  • Gazdasági (marketing/pénzügyi) spanyol szaknyelv
  • Spanyol nyelvtani fejlesztés
  • Spanyol beszédfejlesztés
Rugalmasság:

Kihelyezett vállalati képzések Magyarországon

Ügyfélre szabott képzés

•  Spanyol nyelvtanfolyamaink során ügyfeleink igényeinek megfelelően alakítjuk a tanórák időpontját. A tanórák kezdetét a tanulók időbeosztásához igazítjuk, csakúgy, mint a tanfolyam menetét, ütemét.
  • Előzetes ingyenes szintfelméréssel biztosítjuk, hogy mindenki a számára megfelelő szinten és tempóban sajátítsa el a spanyol nyelvet.

Folyamatos elégedettségmérés

• A spanyol nyelvtanfolyamon résztvevők körében folyamatosan elégedettségi felméréseket végzünk annak érdekében, hogy folyamatosan magas szintű oktatás biztosíthassunk. A felmérés során szerzett adatok figyelembe vételével alakítjuk képzéseinket ügyfeleink igényeit maximálisan kiszolgálva.
  • Kiválóan képzett, rendkívül magas szakmai tapasztalattal rendelkező kollégáink a kommunikáció központú oktatás előtérbe helyezésével speciális, illetve a mindennapi életben előforduló élethelyzetekben gyakorolják a spanyol nyelvet a résztvevőkkel, mely garancia arra, hogy a későbbiekben a nálunk elsajátított tudást magabiztosan és zökkenőmentesen fogják felhasználni.
Kedvező árak:
  • Költségbarát áraink mellett további kedvezményként – a korábban leírtak szerint –a résztvevők számára a szükséges tananyagot a boltinál alacsonyabb áron biztosítjuk.
  • Minimum 60 órára szóló szerződés megkötése esetén az első 6 óra időtartama alatt ügyfelünk bármikor dönthet úgy, hogy felbontja a szerződést fizetési kötelezettség nélkül.
  • Az előre egyeztetett helyszínen – akár ügyfeleink telephelyén vagy lakásán – történő oktatással mentesítjük ügyfeleinket a bejárással járó idő- és pénzveszteségek alól.

Nyelviskolánk egész évben igyekszik segíteni a hallgatókat különféle kedvezményekkel, akciókkal, pótlási és konzultációs lehetőségekkel, és nem utolsósorban részletfizetési lehetőséggel is!

Forduljon hozzánk bizalommal, kérje egyedi ajánlatunkat, ha magas szintű spanyol nyelvtudásra szeretne szert tenni vagy munkatársai számára szeretné biztosítani a nyelvismerettel járó előnyöket!