RÓLUNK

Nyelvtanfolyamok, amelyek valóban az éles helyzetekre készítenek fel

Az Inside Word Nyelviskola több, mint 20 éve van a vállalati nyelvoktatás élvonalában.

Céges nyelvtanfolyamaink mellett hasznos, üzleti témájú interaktív tréningeket, illetve lakossági nyelvoktatást is vállalunk. Célunk, hogy a nyelvtudás magabiztos és eredményes legyen, szakképzett, tapasztalt oktatóik minden óra alkalmával erre törekednek.

9 nyelven kínálunk céges nyelvtanfolyamokat, válogatott magyar és anyanyelvi nyelvtanárokkal.

Az említett 9 oktatott nyelven felül, egyedi megrendelői igény alapján továbbiakat is vállalunk. Kérje ajánlatunkat!

Az Inside Word nyelvtanfolyamainak és tréningjeinek, nyelviskolánk működésének legfontosabb jellemzői

Rugalmas, alkalmazkodó, pontos

Budapesten és országosan szinte bármely nagyobb városban szervezünk nyelvi képzéseket, illetve részben vagy teljesen online nyelvtanfolyamra is lehetőséget nyújtunk.

Fontos cél szolgálatában

Magas minőségű képzési rendszerünk és képzett szakértőink hozzájárulnak ahhoz a kitűzött célunkhoz, hogy Magyarországon egyre többen beszéljenek legalább egy idegennyelvet magas szinten.

Személyre szabott képzések

Ingyenesen, online elérhető tudásszint-mérést végzünk minden képzés megkezdése előtt. Szakértőink az eredmények alapján úgy állítják össze kurzust, hogy megfeleljen az egyéni fejlődési igényeknek.

Az Ön sikerére törekszünk

A céges nyelvtanfolyamok célja, hogy kollégái minden munkahelyi, üzleti helyzetben magabiztosan használják nyelvtudásukat, ezzel a cég növekedését segítve.

[hana-code-insert name=’IW video’ /]

Miért az Inside Word-del tanuljon?

Szakmai háttér – minőségi garancia

Ajánlatkéréstől az oktatásig