Nyelvtanfolyam Vecsésen

Manapság egyre több munkahelyen, illetve az élet egyéb területein is elengedhetetlen az idegen nyelvek ismerete. Sokan találkoztak azzal a problémával, hogy a megfelelő nyelvtanfolyam nincs elérhető közelségben vagy rendkívül magas áron lehet részt venni egy-egy képzésen. Mások olyan negatív tapasztalatra tettek szert, miszerint nem volt kielégítő a képzés színvonala, nem sajátították el az elvárt szinten az adott nyelvet.

Az Inside Words Nyelvoktató Központ a fenti problémákra és kételyekre ad kielégítő és megnyugtató megoldást. Nyelviskolánk az ország gyakorlatilag minden nagyobb városában, így Vecsésen is kedvező áron, rugalmasan és professzionális szinten biztosítja a nyelvi képzést.

Nem kizárólag a hagyományos angol, német, francia, olasz, spanyol, orosz, kínai, holland, svéd vagy arab nyelvtanfolyamon való részvételt biztosítjuk, hanem speciális nyelvi tréningek és szaknyelvek vonatkozásában indítunk minőségi képzéseket.

A Vecsésen vagy környékén élő külföldiek számára a magyar nyelv tökéletes elsajátításában nyújtunk segítséget a nyelvi képzés során.

Általános és szaknyelvi képzések:

• Általános nyelvtanfolyam - minden nyelv
  • Üzleti szaknyelv- minden nyelv
  • Gazdasági (marketing/pénzügyi) szaknyelv - minden nyelv
  • Jogi szaknyelv - angol, német, francia
  • Orvosi szaknyelv - angol és német
  • Nyelvtani fejlesztés - minden nyelv
  • Beszédfejlesztés - minden nyelv
  • Üzleti levelezés - angol, német
  • Tárgyalástechnikai gyakorlatok - angol, német
  • Prezentációstechnikai gyakorlatok - angol, német

Nyelvi tréningek:

• Kommunikációs tréning - angol
  • Tárgyalástechnika tréning - angol
  • Prezentációs technika tréning - angol
  • Jogi szókinccsel bővített tárgyalástechnikai tréning - angol
  • Csapatépítés - angol

A „hagyományos” nyelvi képzések mellett kiemelt hangsúlyt fektetünk a vállalati nyelvtanfolyamokra, illetve a külföldiek számára is lehetőséget biztosítunk arra, hogy tökéletesen elsajátítsák a magyar nyelvet.

Vecsésen a közelmúltban nagy volumenű nemzetközi beruházások valósultak meg, illetve a jövőben is várhatóak ilyen jellegű fejlesztések. A nagy nemzetközi cégek munkavállalói felé alapkövetelmény a nyelvismeret.

Ne fossza meg önmagát egy nagyszerű állástól, csupán azért, mert nem beszél idegen nyelvet vagy nyelveket! Válassza a kiemelkedő minőségű és múltú, nagyszerű referenciákkal bíró Inside Word Nyelvoktató központot!

Képezze munkatársait, tegyenek szert megfelelő idegen nyelvi képzettségre, mely stratégiai előnnyel járhat a kiélezett piaci verseny során!

Miben vagyunk kiemelkedőek a nyelvtanfolyamok szervezése és lebonyolítása során?

• térben és időben alkalmazkodunk ügyfeleinkhez
  • professzionális szintfelméréssel alapozzuk meg, hogy mindenki a számára megfelelő nyelvi képzésben részesüljön
  • a kommunikációra fókuszáló oktatást preferáljuk, mellyel gyors és látványos eredményeket érnek el a résztvevők, mely önbizalmat ad és segíti a további eredményes nyelvtanulást
  • csak magasan képzett nyelvtanárokat alkalmazunk
  • magas színvonalú, egyénre szabott nyelvoktatást folytatunk, ahol mindig a tanulók igényeinek és képességeinek figyelembe vételével kerülnek lebonyolításra az órák
  • a hagyományos nyelvtanfolyamokon túl, speciális szaknyelvi és nyelvi tréningek kerülnek nálunk lebonyolításra
  • az oktatás során felhasznált eszközöket, tansegédleteket a bolti árnál kedvezőbben biztosítjuk ügyfeleink számára
  • folyamatosan mérjük ügyfeleink elégedettségét, mely garancia arra, hogy folyamatosan magas színvonalú képzést biztosítsunk tanulóink számára
  • áraink rendkívül kedvezőek
  • a tanfolyam akár lakóhelyén is lebonyolításra kerülhet

Válassza a rugalmas és professzionális nyelvoktatást! Tegyen szert megfelelő nyelvtudásra, képezze kollégáit, hogy a nyelvi nehézségek ne kerekedjenek Önök fölé!

Nyelviskolánk igyekszik segíteni a hallgatókat egész évben különféle kedvezményekkel, akciókkal, pótlási és konzultációs lehetőségekkel, és nem utolsósorban részletfizetési lehetőséggel is!

Forduljon hozzánk bizalommal, kérje ajánlatunkat, amennyiben kihelyezett minőségi nyelvtanfolyamon kíván részt venni Vecsésen vagy használható nyelvtudással vértezné fel kollégáit!