Orosz vállalati nyelvtanfolyamok és magánórák

Az InsideWord Nyelvoktató Központ lehetőséget biztosít magánszemélyeknek, illetve vállalatok, vállalkozások számára, hogy ügyfeleink egy kedvező árú, rugalmas, professzionális nyelvtanfolyam keretében tanuljanak meg oroszul.

Kinek ajánljuk orosz nyelvtanfolyamainkat?

• olyan vállalkozások, cégek munkatársai számára, akiknek elengedhetetlen az orosz nyelv megfelelő ismerete, mivel orosz anyavállalatukkal vagy orosz nyelvű partnereikkel oroszul folyik a kapcsolattartás
  • magánszemélyek részére, akik munkájuk vagy a hétköznapi élet során kívánják kamatoztatni a nálunk megszerzett orosz nyelvtudást

Miért egyedülálló az Inside Word Nyelvoktató Központ az orosz nyelvtanfolyamok lebonyolításában?

• Nyelviskolánk kiemelkedő szakértelemmel rendelkezik mind az oktatás, mind a szervezés terén
  • Rendkívül rugalmasak vagyunk, alkalmazkodunk ügyfeleink igényeihez
  • Kedvező árakat biztosítunk hallgatóink számára
Szakértelem

Magasan képzett, rendkívüli tapasztalattal rendelkező orosz nyelvtanárok

• A nyelvtanfolyamok során kizárólag magasan képezett orosz nyelvtanárok vezetik a képzéseket, akik sokéves tapasztalattal rendelkeznek az orosz nyelv oktatása terén. A fentieken túl oktatóink kiválasztása során kiemelt figyelmet kap, hogy megfelelő empatikus készséggel és kreativitással rendelkezzenek, mely garancia a nívós oktatásra

Magas színvonalú orosz nyelvoktatás

• Az orosz nyelvoktatás során kiemelt figyelmet fordítunk arra, hogy a hallgatóink megfelelő színvonalon és ütemben sajátítsák el a nyelvet. Ehhez alkalmazkodva alakítjuk ki a tanórák felépítését, minden esetben az egyedi igények és képességek figyelembe vételével.
  • Az orosz nyelvi képzéseket minden esetben ingyenes szintfelmérés előzi meg, így az egyéni képességet figyelembe véve tudunk, egyéni, testre szabott tanmenetet készíteni.

Használható orosz nyelvtudás

• Orosz nyelvi képzéseink az alapvető készségek csiszolása és fejlesztése mellett a kommunikációra koncentrál. A résztvevők a munkavégzés vagy a mindennapi élet során gyakorta előforduló szituációkat szimulálva gyakorolnak, így a szóbeli kifejezőkészség fejlesztése mellett önbizalomra is szert tesznek.
  • A nyelvtanfolyam alatt ügyfeleink valódi, használható orosz nyelvtudásra tesznek szert a magas szakértelemmel rendelkező tanárok, az egyéni képességeknek megfelelően felépített oktatási struktúra, valamint a kommunikációs gyakorlatoknak köszönhetően.

Magyar és orosz anyanyelvű tanárok

•    Orosz anyanyelvű tanáraink jelentik a biztosítékot arra, hogy a résztvevők a megfelelő, autentikus kiejtést sajátítsák el a kezdetektől fogva.

Orosz nyelven az alábbi hagyományos és speciális, szaknyelvi képzések érhetőek el:

• Általános orosz nyelvtanfolyam
  • Üzleti orosz szaknyelv
  • Gazdasági (marketing/pénzügyi) orosz szaknyelv
  • Orosz nyelvtani fejlesztés
  • Orosz beszédfejlesztés
Rugalmasság:

Kihelyezett vállalati képzések Magyarországon

Ügyfélre szabott képzés

• Az orosz nyelvtanfolyamaink során ügyfeleink igényeinek megfelelően alakítjuk a tanórák időpontját. A tanórák kezdetét a tanulók időbeosztásához igazítjuk, csakúgy, mint a tanfolyam menetét, ütemét.
  • Előzetes ingyenes szintfelméréssel biztosítjuk, hogy mindenki a számára megfelelő szinten és tempóban sajátítsa el az orosz nyelvet.

Kedvező árú tananyag

• Az orosz nyelvi képzés során használandó tananyagok a boltinál jóval kedvezőbb áron történő beszerzésével is lehetőséget biztosítunk a kedvezményes nyelvtanulásra.

Folyamatos elégedettségmérés

• Az orosz nyelvtanfolyamon résztvevők körében folyamatosan elégedettségi felméréseket végzünk annak érdekében, hogy állandó magas szintű oktatás biztosíthassunk. A felmérés során szerzett adatok figyelembe vételével alakítjuk képzéseinket ügyfeleink igényeit maximálisan kiszolgálva.
  • Kiválóan képzett, rendkívül magas szakmai tapasztalattal rendelkező kollégáink a kommunikáció központú oktatás előtérbe helyezésével olyan speciális, illetve a mindennapi életben előforduló élethelyzetekben gyakorolják az orosz nyelvet a résztvevőkkel, mely garancia arra, hogy a későbbiekben a nálunk elsajátított tudást magabiztosan és zökkenőmentesen fogják felhasználni.
Ár:
  • Kedvező áraink mellett további kedvezményként – a korábban leírtak szerint – a résztvevők számára a szükséges tananyagot a boltinál alacsonyabb áron biztosítjuk.
  • Minimum 60 órára szóló szerződés megkötése esetén az első 6 óra időtartama alatt ügyfelünk bármikor dönthet úgy, hogy felbontja a szerződést fizetési kötelezettség nélkül.
  • Az előre egyeztetett helyszínen (akár ügyfeleink telephelyén vagy lakásán) történő oktatással mentesítjük ügyfeleinket a bejárással járó idő- és pénzveszteségek alól.

Nyelviskolánk egész évben igyekszik segíteni a hallgatókat különféle kedvezményekkel, akciókkal, pótlási és konzultációs lehetőségekkel, és nem utolsósorban részletfizetési lehetőséggel is!

Forduljon hozzánk bizalommal, kérje egyedi ajánlatunkat, ha minőségi orosz nyelvtudásra van szüksége Önnek vagy munkatársainak!