Svéd vállalati nyelvtanfolyamok és magánórák

Az InsideWord Nyelvoktató Központ lehetőséget biztosít magánszemélyeknek, illetve vállalatok, vállalkozások számára, hogy ügyfeleink egy kedvező árú, rugalmas, professzionális nyelvtanfolyam keretében tanuljanak meg svédül.

Kinek ajánljuk svéd nyelvtanfolyamainkat?

• vállalkozások, illetve cégek azon munkatársai számára, akiknek munkájuk során használniuk kell a svéd nyelvet
  •  magánszemélyek részére, akik munkájuk vagy a hétköznapi élet során kívánják kamatoztatni a nálunk megszerzett svéd nyelvtudást

Miért egyedülálló az Inside Word Nyelviskola, ha svéd nyelvtanfolyamról van szó?

• Kiemelkedő szakértelemmel rendelkezünk mind az oktatás, mind a szervezés terén
  • Rugalmasak vagyunk, alkalmazkodunk ügyfeleink igényeihez
  • Kedvező árakat biztosítunk hallgatóink számára
Szakértelem

Magasan képzett, nagy tapasztalattal rendelkező svéd nyelvtanárok

• Nyelvi képzéseink során kizárólag magasan képezett svéd nyelvtanárok tartanak oktatást, akik sokéves tapasztalattal rendelkeznek a svéd nyelv oktatása terén. A fenti tulajdonságokon túl oktatóink kiválasztása során kiemelt figyelmet kap, hogy megfelelő empatikus készséggel és kreativitással rendelkezzenek, mely garantálja, hogy megfelelő minőségű, változatos órákat tartsanak.

Magas színvonalú svéd nyelvoktatás

• A svéd nyelvoktatás során hangsúlyozott figyelmet kap, hogy a hallgatóink megfelelő színvonalon és ütemben sajátítsák el a nyelvet. Ennek érdekében az egyéni képességek figyelembe vételével alakítjuk ki a tanórák menetét.
  • A svéd nyelvi képzéseket minden esetben ingyenes szintfelmérés előzi meg, mely az egyéni tematika elkészítésének alapját képezi.

Használható svéd nyelvtudás

• Svéd nyelvtanfolyamaink az alapvető készségek csiszolása és fejlesztése mellett a kommunikáció központú nyelvtanításra fókuszálnak. A hallgatók a munkájuk során vagy a hétköznapi életben előforduló szituációkban fejlesztik nyelvi tudásukat. A szituációs képzés a nyelv elsajátítása mellett önbizalom növelő hatással bír, így a már begyakorolt nyelvi helyzetekben otthonosan mozognak hallgatóink.
  • A nyelvtanfolyam alatt ügyfeleink valódi, használható svéd nyelvtudásra tesznek szert a képzett tanáraink, az egyéni képességeknek megfelelően felépített oktatási struktúra, valamint a kommunikációs gyakorlatok segítségével.

Magyar és svéd anyanyelvű tanárok

•    Svéd anyanyelvű tanáraink segítségével hallgatóink könnyedén elsajátítják a megfelelő kiejtést.

Svéd nyelven az alábbi hagyományos és speciális, szaknyelvi képzések érhetőek el:

• Általános svéd nyelvtanfolyam
  • Üzleti svéd szaknyelv
  • Gazdasági (marketing/pénzügyi) svéd szaknyelv
  • Svéd nyelvtani fejlesztés
  • Svéd beszédfejlesztés
Rugalmasság:

Kihelyezett vállalati képzések Magyarországon

Ügyfélre szabott képzés

• A svéd nyelvtanfolyamaink során ügyfeleink igényeinek megfelelően alakítjuk a tanórákat. A nyelvi képzés kezdetét a tanulók időbeosztásához igazítjuk, csakúgy, mint az egész nyelvtanfolyam menetét.
  • Előzetes ingyenes szintfelméréssel biztosítjuk, hogy mindenki a számára megfelelő szinten és tempóban sajátítsa el a svéd nyelvet.

Folyamatos elégedettségmérés

• A svéd nyelvtanfolyamon résztvevők körében folyamatosan elégedettségi felméréseket végzünk annak érdekében, hogy állandó magas szintű oktatás biztosíthassunk. A felmérés során szerzett adatok figyelembe vételével alakítjuk képzéseinket ügyfeleink igényeit maximálisan kiszolgálva.
  • Kiválóan képzett, rendkívül magas szakmai tapasztalattal rendelkező kollégáink a kommunikáció központú oktatás előtérbe helyezésével speciális, illetve a mindennapi életben előforduló élethelyzetekben gyakorolják a svéd nyelvet a résztvevőkkel, mely garancia arra, hogy a későbbiekben a nálunk elsajátított tudást magabiztosan és zökkenőmentesen fogják felhasználni.
Kedvező árak:
  • Költségbarát áraink mellett további kedvezményként – a korábban leírtak szerint –a résztvevők számára a szükséges tananyagot a boltinál alacsonyabb áron biztosítjuk.
  • Minimum 60 órára szóló szerződés megkötése esetén az első 6 óra időtartama alatt ügyfelünk bármikor dönthet úgy, hogy felbontja a szerződést fizetési kötelezettség nélkül.
  • Az előre egyeztetett helyszínen – akár ügyfeleink telephelyén vagy lakásán – történő oktatással mentesítjük ügyfeleinket a bejárással járó idő- és pénzveszteségek alól.

Nyelviskolánk egész évben igyekszik segíteni a hallgatókat különféle kedvezményekkel, akciókkal, pótlási és konzultációs lehetőségekkel, és nem utolsósorban részletfizetési lehetőséggel is!

Forduljon hozzánk bizalommal, kérje egyedi ajánlatunkat, ha Ön vagy kollégái számára fontos, hogy egy professzionális nyelvi képzés keretében megtanuljanak svédül!