Német vállalati nyelvtanfolyamok és magánórák

Az InsideWord Nyelvoktató Központ lehetőséget biztosít magánszemélyeknek, illetve vállalatok, vállalkozások számára, hogy ügyfeleink egy kedvező árú, rugalmas, professzionális nyelvtanfolyam keretében tanuljanak meg németül.

Kinek ajánljuk?

• vállalatoknak, hogy munkavállalóik a német nyelvi kommunikáció során is megállják a helyüket, illetve speciális szakterületek vonatkozásában is kellően magabiztosan mozogjanak németül.
  • magánszemélyeknek, hogy különböző élethelyzetekben, mint például külföldi munkavállalás, vagy magyarországi külföldi munkáltató alkalmazásában (pl. Mercedes, Audi, Knorr-Bremse, stb.) is megállják a helyüket a német nyelvtudás terén.

Miben nyújt kimagaslót nyelviskolánk más a piacon lévő vetélytársakkal szemben?

• Minőségi oktatás, szakértelem
  • Maximálisan rugalmasak vagyunk
  • Árképzésünk rendkívül kedvező
Szakértelem:

Magasan képzett német nyelvtanárok

• Kivétel nélkül magasan képzett nyelvtanárokat alkalmazunk, akik sokéves tapasztalattal rendelkeznek a német nyelvoktatás terén.

Magas színvonalú német nyelvoktatás

• Német nyelvtanfolyamaink kimagasló színvonalon kerülnek lebonyolításra. Ez az igények fokozott figyelembe vételére, az oktatók képzettségére, valamint a folyamatos minőségellenőrzésre vezethető vissza.
  • A német nyelvoktatás során kiemelt figyelmet fordítnak tanáraink arra, hogy a résztvevők a megfelelő minőségben és ütemben sajátítsák el az anyagot, az órák felépítése a feladatok mennyisége és minősége minden esetben ennek a függvénye.

Használható német nyelvtudás

• Német nyelvtanfolyamaink az alapvető készségek csiszolása mellett a kommunikációra fókuszálnak. A résztvevők valóságos élethelyzetek szimulálása során fejleszthetik tudásukat, szókincsüket, illetve a „német nyelven való gondolkodásmódjukat.”

Magyar és német anyanyelvű tanárok

•    Német anyanyelvű tanáraink segítségével biztosítjuk, hogy a résztvevők elsajátítsák a megfelelő, autentikus kiejtést.

Német nyelven az alábbi hagyományos és speciális, szaknyelvi képzések érhetőek el:

• Általános német nyelvtanfolyam
  • Német üzleti szaknyelv
  • Német gazdasági (marketing/pénzügyi) szaknyelv
  • Német jogi szaknyelv
  • Német orvosi szaknyelv
  • Német nyelvtani fejlesztés
  • Német beszédfejlesztés
  • Német üzleti levelezés
  • Német tárgyalástechnikai gyakorlatok
  • Prezentációs technikai gyakorlatok német nyelven
Rugalmasság:

Kihelyezett vállalati nyelvoktatás Magyarországon

Ügyfélre szabott képzés

• A német nyelvtanfolyam során végig a résztvevők igényeit tartjuk szem előtt. Időben és térben is igyekszünk igazodni a tanulóinkhoz. A tanórák kezdetét a tanulók időbeosztásához igazítjuk, csakúgy, mint a tanfolyam menetét, ütemét.
  • Előzetes ingyenes szintfelméréssel biztosítjuk, hogy mindenki a számára megfelelő szinten és tempóban sajátítsa el a német nyelvet.

Folyamatos elégedettségmérés

• A német nyelvtanfolyamon résztvevők elégedettségének felmérésével, illetve az órákat látogató oktatók tanácsait figyelembe véve folyamatosan emeljük a képzések színvonalát, mely garancia a hatékony nyelvtanulásra és ügyfeleink elégedettségének elérésére.
  • Kiválóan képzett, rendkívül magas szakmai tapasztalattal rendelkező kollégáink a kommunikáció központú oktatás előtérbe helyezésével olyan speciális, illetve a mindennapi életben előforduló élethelyzetekben gyakorolják a német nyelvet a résztvevőkkel, mely biztosítja azt, hogy a hallgatók a későbbiekben a nálunk elsajátított tudást magabiztosan és zökkenőmentesen fogják felhasználni.
Kedvező árak:
  • A felkészülés során használandó tananyagok a boltinál jóval kedvezőbb áron történő beszerzésével is lehetőséget biztosítunk a kedvezményes nyelvtanulásra.
  • Minimum 60 órára szóló szerződés megkötése esetén az első 6 óra időtartama alatt ügyfelünk bármikor dönthet úgy, hogy felbontja a szerződést fizetési kötelezettség nélkül.
  • Az előre egyeztetett helyszínen – akár ügyfeleink telephelyén vagy lakásán – történő oktatással mentesítjük ügyfeleinket a bejárással járó idő- és pénzveszteségek alól.

Nyelviskolánk egész évben igyekszik segíteni a hallgatókat különféle kedvezményekkel, akciókkal, pótlási és konzultációs lehetőségekkel, és nem utolsósorban részletfizetési lehetőséggel is!

Forduljon hozzánk bizalommal, kérje egyedi ajánlatunkat, ha minőségi német nyelvtanfolyamon szeretné a vállalkozásában dolgozó munkatársainak német nyelvtudását fejleszteni!