Miért az Inside Word-del tanuljon?

Állásinterjúra felkészítő konzultáció

Miért az Inside Word-del tanuljon?

Magabiztos, aktív, éles helyzetben is használható nyelvtudás: ezt adja az Inside Word

Céges nyelvtanfolyamaink célja, hogy kollégái minden szükséges üzleti, munkahelyi, tárgyalási szituációban magabiztosan tudják használni megszerzett nyelvtudásukat.

AZ ÜZLETI ÉLETBEN FONTOS VAGY EGYRE FONTOSABBÁ VÁLÓ NYELVEKEN KÍNÁLUNK VÁLLALATI NYELVTANFOLYAMOKAT, VÁLOGATOTT MAGYAR ÉS ANYANYELVI TANÁROKKAL.

A felsorolt 9 nyelven felül, egyedi megrendelői igény alapján továbbiakat is vállalunk. Kérje ajánlatunkat!

Mi az, amit Ön is elvárhat egy céges nyelvtanfolyamtól?

Több, mint 20 éves tapasztalatunkból azt látjuk, a minket megkereső vállalkozások az alábbiakat tartják a legfontosabbnak:

TRÉNINGEK
  • Az időbeosztásban legyen rugalmas, alkalmazkodjon a munkarendhez.
  • A helyszíni oktatás mellett biztosítson részleges vagy teljes online képzési lehetőséget is.
  • Gyakorlatias oktatást kínáljon, szituációs feladatokkal, hogy a nyelvtudás valóban élő, könnyedén hasznosítható legyen.
  • Adminisztráció, együttműködés és visszacsatolás tekintetében a nyelviskola legyen pontos és megbízható.
  • Biztosítson kedvezményeket, például tankönyvekre, könyvtári vagy digitális hozzáférésre vonatkozóan.

Számunkra az a legfontosabb, hogy ezeknek az elvárásoknak megfeleljünk, és ügyfeleink is ezt csatolják vissza felénk.

Ingyenes igény- és szintfelmérést biztosítunk

Előzetes tudásszint-felmérést és képzési szükséglet-felmérést is ingyenesen érheti el – az ehhez szükséges teszteket akár most rögtön is ki tudja tölteni!

MAGÁNÓRÁK

Elégedettségi garanciát vállalunk.

Minimum 60 órás szerződéskötés esetén az első 6 óra megfeleltethető egy tesztidőszaknak: ha ezeket követően úgy gondolja, mégsem velünk dolgozna együtt, bármilyen kötelezettség nélkül lehetősége van szerződésbontásra.

Kiváló referenciákkal rendelkezünk.

Ügyfeleink közt számos KKV- és multicég szerepel, többek közt szerveztünk vállalati nyelvtanfolyamokat Lufthansa Systems Hungária Kft.,a KLM Holland Királyi Légitársaság, a Roche Európa Szolgáltató Kft., a NET Travel Services Kft. és a Grafton Recruitment Kft. számára.

Jogi szókinccsel bővített tárgyalástechnika angol nyelven

“Ezúton szeretnénk köszönetet mondani az Inside Word-nek a cégünknél évekig sikeresen működtetett kihelyezett nyelvtanfolyamok megszervezéséért, melyek színvonala, szervezése és hatékonysága kiemelkedő volt. Itt szeretnénk köszönetet mondani a tanároknak, akik mindig felkészülten és a csoporttagok elvárásainak megfelelően vitték a csoportokat.”
Lufthansa Systems Hungária Kft.

„I have been taking one-on-one Hungarian lessons since summer with Eszter. She is a very good teacher, systematic and I love her persistence to speak in Hungarian only – while it is extremely difficult, it is very important to learn how to express yourself without using an easy way out in English. Also, she is very reliable and flexible in terms of timing and arrangement of the classes, which was very important for me. All in all, I hope to continue soon.”
Sanja Zigic – MasterCard Europe, Representative Office in Hungary

Céges nyelvoktatás kommunikációs fókusszal a magabiztos, sikeres nyelvhasználatért és vállalkozása növekedéséért

Inside Word céges nyelvtanfolyamok alapfoktól akár a felsőfokú nyelvvizsgáig

• Jelentkezzen az ajánlatkérő űrlap kitöltésével.
  • Személyre szabott ajánlatát 2 napon belül elküldjük.
  • Igényszint-felmérést követően szerződünk, és megkezdődik az együttműködés.

Gyakori kérdések az Inside Word-ről és a céges nyelvi kurzusainkról