Kihelyezett vállalati képzések Magyarországon

Csapatépítő tréning angol és magyar nyelven

Kihelyezett vállalati képzések Magyarországon

Évről évre egyre több munkahelyen, illetve az élet egyéb területein is elengedhetetlen az idegen nyelvek ismerete. Sokan találkoztak azzal a problémával, hogy a megfelelő nyelvtanfolyam nincs elérhető közelségben vagy rendkívül magas áron lehet részt venni egy-egy képzésen.

Az Inside Word Nyelvoktató Központ az ország szinte minden nagyobb városában indít a megjelölt nyelvek vonatkozásában nyelvtanfolyamokat, illetve nyelvi tréningeket cégek számára. A vállalati nyelvtanfolyamok, illetve tréningek megtartását előre egyeztetett helyszínen biztosítjuk.

A nyelvtanfolyamok egésze alatt alkalmazkodunk a résztvevők igényeihez. Az oktatásainkat az alábbi településeken bonyolítjuk le.

Kurzusainkon lehetőség van speciális szaknyelvi képzésre is, mint például marketing, pénzügyi, jogi és orvosi szaknyelv, valamint prezentációs technikák elsajátítására is.

SZINTFELMÉRŐ TESZTEK