Vállalati nyelvtanfolyam

INSIDE WORD CÉGES NYELVTANFOLYAMOK: A MAGABIZTOS NYELVTUDÁS NÖVEKEDÉST HOZ

Kollégái magasabb szintű nyelvtudásával növelheti vállalkozása értékét, ennek elérésében segítenek gyakorlati fókuszú céges nyelvtanfolyamaink.

9 nyelven, Budapest mellett számos magyarországi városban és online is!

Mit érdemes tudnia az Inside Word céges nyelvtanfolyamairól?

Nyelvtudás, ami a gyakorlatban is hasznosul

Hogyan érjük el?
Célzottan a munkahelyen és üzleti környezetben előforduló szituációkat vesszük át, nemcsak elméleti órákon, hanem szituációs gyakorlatokkal is. Így kollégái minden felmerülő helyzetben magabiztosan használják majd nyelvtudásukat.

Rugalmas, munkához alkalmazkodó képzési lehetőségek

Mit biztosítunk?
Céges nyelvtanfolyamaink alkalmazkodnak a munkahelyi keretekhez. Minden esetben arra törekszünk, hogy a nyelvtanulás könnyen megvalósítható legyen, így részben, vagy akár teljesen online kurzust is választhat.

.

Beszédcentrikus céges nyelvtanfolyam, hogy elmúljon a szorongás

Mit jelent ez?
Az Inside Word nyelvtanfolyamait úgy állítottuk össze, hogy a tudásbővítés mellett a nyelvhasználattal kapcsolatos szorongás is elmúljon. Vagyis folyékonyabb legyen a beszéd, fontos üzleti szituációkban is.

MILYEN NYELVEN KERES VÁLLALATI NYELVTANFOLYAMOT?

A CÉGES NYELVTANFOLYAM, AMI UTÁN FESZENGŐ KOLLÉGÁI VÉGRE MAGABIZTOSAN BESZÉLNEK MAJD.

Az Inside Word céges nyelvtanfolyamoknak köszönhetően…

 • javul az idegennyelvű beszédkészség,
 • ami növelheti az üzleti eredményeket,
 • hatékonyabbá teheti a tárgyalási folyamatokat,
 • elősegítheti a cég nemzetközi piacra lépését,
 • javíthatja a prezentációk minőségét

Az inside Word céges nyelvtanfolyamok előnyei…

 • irodájában, vagy más, egyeztetett helyszínen is tartunk nyelvi képzést,
 • az időpontokat rugalmasan igazítjuk a munkavégzéshez,
 • az órák menetét szintén igények szerint alakítjuk ki,
 • részben, vagy akár 100%-ban online képzést is biztosítunk.

Állásinterjúra felkészítő konzultáció

Személyre szabjuk a kurzusainkat: ingyenes tudásszint- és képzési igény-felmérés, amit akár most rögtön is kipróbálhat

Inside Word céges nyelvtanfolyamok

Büszkék vagyunk rá, hogy már több, mint 20 éve tartozunk a céges nyelvoktatás hazai élvonalához, és több rangos céggel is együtt dolgoztunk már, miközben kedvező óradíjainkat meg tudtuk őrizni.
Minden tekintetben a használható nyelvtudás átadására törekszünk, ezért olyan válogatott, magyar, illetve anyanyelvi tanári csapattal működünk együtt, akiknek a képességei és tapasztalatai ehhez ideálisak.
A használhatóság mellett persze az is cél, hogy a kurzusok szerethetők, a tanulás pedig élmény legyen. Ezért professzionálisan, rugalmasan, a tudásszinthez igazítva építjük fel minden kurzusunkat.

9 oktatott nyelv | Több, mint 20 év tapasztalat | Több, mint 10 000 elégedett ügyfél

Sőt! A listázott 9 nyelven kívül további, akár különleges nyelvek oktatását is vállaljuk. Vegye fel velünk a kapcsolatot, és megtaláljuk a megoldást!

Nekik már szerveztünk céges nyelvtanfolyamokat:

„Lényeges cégünk számára, hogy a kollegák mindig aktuális témákkal és szókinccsel dolgozzanak, az idegen nyelven is követni tudják a komplex tartalmú újságcikkeket, ebben is hatékony segítségünkre vannak az Inside Word által biztosított nyelvtanárok”
Multisoft Számítástechnikai Kft.

„Egyéni szintfelmérést követően személyre szabott tananyaggal, haladási ütem és időbeosztás mellett garantálják a nyelvtanfolyamok hatékonyságát. A folyamatos értékelések lehetővé teszik a munkatársaink nyelvi fejlődésének pontos követését.”
KLM Holland Királyi Légitársaság

„Az Inside Word Nyelviskolával már több csoport nyelvtanulását szerveztük meg. Ezúton is szeretnénk köszönetet mondani a tanároknak, akik pontosan, felkészülten érkeznek az órákra, ott jó és közvetlen hangulatot teremtenek, és ezzel is elősegítik, hogy munkatársaink az angol nyelvet minél magabiztosabban használják munkájuk során.”
Ernst & Young Tanácsadó Kft.

Inside Word céges nyelvtanfolyamok ajánlatkéréstől a sikeres nyelvhasználatig

Az inside Word céges nyelvtanfolyamok előnyei…

 • Töltse ki az ajánlatkérő űrlapot,
 • 2 napon belül válaszolunk egy személyre szabott ajánlattal,
 • ingyenes tudásszint-felmérést biztosítunk,
 • szerződéskötést követően megkezdjük az együttműködést,

Fontos egyéb tudnivalók az Inside Word céges nyelvtanfolyamairól

 • A tanfolyamaink elvégzését követően oklevelet adunk a kurzus résztvevőinek.
 • Kedvezményes tankönyvtári lehetőséget biztosítunk az Inside Word-del tanulóknak.
 • Részben és teljes mértékben online kurzusokat egyaránt szervezünk.
 • Az említett 9 nyelven felül egyedi igényeket is kiszolgálunk, vegye fel velünk a kapcsolatot!

Milyen hosszú nyelvtanfolyamokat ajánlunk az egyes nyelvi szintekhez?

A1: Kezdő – A szint eléréséhez 60-90 nyelvóra szükséges.
A1 nyelvtudás esetén a tanuló már képes kifejezni magát alapszituációkban, például bevásárláskor az árakat illetően, vagy ha útbaigazítást kér. Ismertetni tudja a napirendjét, foglalkozását, illetve tud udvarisasan kérni és az alap munkahelyi szókinccsel is rendelkezik.
A2: Alapozó – A szint eléréséhez 60-90 nyelvóra szükséges.
A2 nyelvtudás esetén a tanulónak már zökkenőmentesen megy a bevásárlás, éttermi rendelés, étkezés, szállodai foglalás is. Meg tudja venni a jegyét utazáshoz, el tud mondani élettörténetet, használni tudja az alap munkahelyi szókincset.
B1: Alapfokú – A szint eléréséhez 90-135 nyelvóra szükséges.
B1 nyelvtudás esetén a tanuló bárkivel képes lefolytatni egy szórakoztató beszélgetést szótár nélkül, folyamatosan képes használni munkahelyi szókincsét, nem okoz neki gondot a telefonálás, az érzelmek, az érdeklődés vagy a véleményének kifejezése. Megfelelő szókinccsel rendelkezik életmód-témákban és érti a médiatartalmakat.
B2: Középfokú – A szint eléréséhez 180-270 nyelvóra szükséges.
B2 nyelvtudás esetén a tanuló rendelkezik a mindennapi élethez szükséges szókinccsel. Megért az adott nyelven előadásokat, képes prezentálni, illetve érvelni, vitatkozni is.
C1: Felsőfokú – A szint eléréséhez 180-270 nyelvóra szükséges.
C1 nyelvtudás esetén a tanuló beszéde gördülékeny, gondolatait pontosan ki tudja fejezni, tárgyalás során folyékonyan beszél. Képes a valószínűség és a megerősítés kifejezésére, kompromisszum-kötésre, érvelésre és vitára egyaránt.