Vállalati nyelvtanfolyam

VÁLLALATI NYELVTANFOLYAMOK

Segítünk, hogy aktívan használható nyelvtudást szerezzen, melyet a mindennapi üzleti kommunikáció, prezentációk és tárgyalások során magabiztosan és professzionálisan fog tudni használni.

Miért bízza ránk a vállalati nyelvtanfolyam szervezését?

Minőségi nyelvoktatás, szakértelem

Rendkívül rugalmasak vagyunk, alkalmazkodunk ügyfeleink igényeihez

Kedvező árakat biztosítunk partnereink számára

Rugalmasság:

Kihelyezett vállalati képzések Magyarországon

Ügyfélre szabott képzés

 • A nyelvórák időpontját, a tanórák menetét ügyfeleink igényeinek megfelelően alakítjuk ki, így mindenki megtalálja a számára kedvező megoldást.
 • A nyelvtanfolyam menete alkalmazkodik a tanulók igényeihez, a tempó és a feladatok minden esetben személyre szabottak. Garancia: vállaljuk, hogy amennyiben Ön nem elégedett az oktató nyelvtanárral, azonnali tanárcserét biztosítunk.

Folyamatos elégedettségmérés

 • Folyamatosan mérjük a nyelvtanfolyamon résztvevők elégedettségét, illetve órai látogatások segítségével az oktatók számára is hasznos tanácsokat adnak kollégáik. Ezek összességében biztosítják a képzés rendkívül magas színvonalát és ügyfeleink elégedettségét.

SZINTFELMÉRŐ TESZTEK

Kedvező árak:

 • A szükséges taneszközök (könyvek, munkafüzetek, hanganyagok) rendkívül kedvező áron történő beszerzésével tovább csökkentjük ügyfeleink költségét.
 • Az előre egyeztetett helyszínen történő oktatással mentesítjük ügyfeleinket a bejárással járó idő és pénzveszteségek alól.

Amennyiben minőségi vállalati nyelvoktatásra van szüksége, ahol munkatársai valóban elsajátítják a kiválasztott idegen nyelvet, kérje ajánlatunkat, és a vállalati nyelvi képzés akár az Ön cége telephelyén is lebonyolításra kerülhet!

Szakértelem:

Magasan képzett nyelvtanárok

 • Magasan képzett nyelvoktatóink gondoskodnak arról, hogy minden résztvevő személy a megfelelő módon sajátítsa el a tananyagot.
 • Kollégáink a képzésben résztvevők képességeit figyelembe véve haladnak az oktatással.
 •  Az oktatás megfelelő menetét az előzetes ingyenes szintfelmérés biztosítja.
 • Az oktató kollégáink kiválasztása során is kiemelt gondossággal járunk el, a szakmai felkészültség mellett különös hangsúlyt fektetünk arra, hogy kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel és nagyfokú kreativitással rendelkezzenek munkatársaink.

Magas színvonalú nyelvoktatás

 • Kiemelten fontosnak tartjuk a magas színvonalú, igényes oktatást, ezért minden tanárunktól lelkes, odaadó, precíz munkát követelünk meg, ezáltal a hallgatók garantáltan versenyképes nyelvtudás birtokába kerülnek.

Használható nyelvtudás

 • A nyelvtanfolyamaink folyamán az alapvető készségek fejlesztése mellett a kommunikáció központú oktatást helyezzük fókuszba.
 • A nyelvtanfolyam foglalkozásai alatt valóságos élethelyzeteket szimulálunk, melyek segítik a tanultak elsajátítását és a későbbi valós élethelyzetekben való alkalmazását.

Magyar és idegen anyanyelvű tanárok

 • Anyanyelvi tanáraink elősegítik, hogy az autentikus kiejtés mellett a nyelvtanfolyam egésze alatt olyan kifejezéseket, szófordulatokat sajátítanak el ügyfeleink, melyek az adott nyelvben használatban vannak, és naprakész tudást biztosítanak. Röviden a mindennapi élethelyzetekre, illetve a munka során gyakran előforduló szituációkra készítjük fel a résztvevőket.

Az általunk biztosított nyelvi képzések az alábbi nyelveken érhetőek el:

Általános és szaknyelvi képzések:

 • Általános nyelvtanfolyam
 • Üzleti szaknyelv Gazdasági (marketing/pénzügyi) szaknyelv
 • Jogi szaknyelv
 • Orvosi szaknyelv
 • Nyelvtani fejlesztés
 • Beszédfejlesztés
 • Üzleti levelezés
 • Tárgyalástechnikai gyakorlatok
 • Prezentációs technikai gyakorlatok

Nyelvi tréningek:

 • Kommunikációs tréning – angol nyelven
 • Tárgyalástechnika tréning – angol nyelven
 • Prezentációs technika tréning – angol nyelven
 • Jogi szókinccsel bővített tárgyalástechnikai tréning – angol nyelven
 • Csapatépítés –  angol nyelven

Napjainkban a globalizáció előretörésével egyre több külföldi vállalkozás telepíti leányvállalatát Magyarországra, ezzel párhuzamosan mind több magyar vállalkozás létesít fióktelepet más országokban, illetve létesít üzleti kapcsolatot külföldi cégekkel.

A zökkenőmentes és jól működő üzleti kapcsolat alapja a megfelelő kommunikáció. Ennek feltétele, hogy a két fél megértse egymást, egyazon nyelven kommunikáljanak. Sok esetben elvárás az anyacég nyelvének ismerete.

Egy vállalkozás életében nem jelenthet hátrányt az, hogy a vezető vagy bármely munkatárs nem beszél egy stratégiai szempontból kiemelten fontos idegen nyelven.

A modern üzleti életben szükséges nyelvismeret elsajátításában nyújt kiemelkedő segítséget az Inside Word Nyelvoktató Központ.

Nyelviskolánk kiemelt figyelmet fordít céges ügyfeleire, ezért különféle kedvezményeket biztosít partnerei számára. Szakértelmünkkel és tapasztalatunkkal igyekszünk ideális hátteret biztosítani az oktatásban résztvevők számára.


JELENTKEZÉSI LAP LAKOSSÁGI ÉS
VÁLLALATI ÜGYFELEK RÉSZÉRE


Az űrlap segítségével kiválaszthatja az Önnek megfelelő tanfolyamot és időpontot