Nyelvtanfolyam Százhalombattán

Ha angol, német vagy francia nyelven szeretne tanulni, az Inside Word Nyelvokató Központnál ezt megteheti!

Nyelviskolánk kiemelt figyelmet fordít a céges nyelvtanulásra. Munkatársai magas szintű nyelvtudásra tehetnek szert, mely egy nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező cég számára elengedhetetlen és a friss üzleti információk beszerzése miatt minden vállalkozás számra szükséges.

Az idegen nyelvek elsajátítása érdekében az ön vagy munkatársai segítségére sietünk!

Az Inside Word Nyelvoktató Központ egyedülálló módon, az ország szinte minden nagyobb városban, így Százhalombattán is indít a megjelölt nyelvekből nyelvtanfolyamokat, illetve nyelvi tréningeket. Lehetőség nyílik a „hagyományos” nyelvtanulás mellett, különböző speciális nyelvi tréningen való részvételre, illetve akár vállalati nyelvtanfolyamok megtartását is biztosítjuk az előre egyeztetett helyszínen.

Általános és szaknyelvi képzések:

• Általános nyelvtanfolyam-angol, német, francia
  • Üzleti szaknyelv-angol, német, francia
  • Gazdasági (marketing/pénzügyi) szaknyelv-angol, német, francia
  • Jogi szaknyelv-angol, német
  • Orvosi szaknyelv – angol, német
  • Nyelvtani fejlesztés- angol, német, francia
  • Beszédfejlesztés – angol, német, francia
  • Üzleti levelezés - angol, német
  • Tárgyalástechnikai gyakorlatok - angol, német
  • Prezentációstechnikai gyakorlatok - angol, német

Nyelvi tréningek:

• Kommunikációs tréning - angol
  • Tárgyalástechnika tréning - angol
  • Prezentációs technika tréning - angol
  • Jogi szókinccsel bővített tárgyalástechnikai tréning - angol
  • Csapatépítés - angol

Miért érdemes minket választani, ha nyelvtanfolyamról van szó Százhalombattán?

• magasan képzett nyelvtanárokat alkalmazunk
  • az oktatás színvonala kiemelkedő
  • tanfolyamaink az élet minden területén, illetve igény esetén speciális szegmensekben is (különböző szaknyelvek) használható nyelvtudást biztosítanak.
  • kommunikáció orientált nyelvtanfolyamaink magabiztossá teszik a résztvevőket
  • tanfolyamaink személyre szabottak, melyet előzetes szintfelmérés biztosít
  • az oktatás során felhasznált eszközöket a boltinál kedvezőbb áron biztosítjuk ügyfeleink számára
  • folyamatosan mérjük ügyfeleink elégedettségét, hogy minél magasabb színvonalú képzést nyújthassunk tanulóink számára
  • áraink rendkívül kedvezőek
  • a tanfolyam akár lakóhelyén is lebonyolításra kerülhet

Válassza a rugalmas és professzionális nyelvoktatást Százhalombattán is! Képezze önmagát vagy munkatársait a tökéletes nyelvtudás elérése érdekében!

Nyelviskolánk egész évben  igyekszik segíteni a hallgatókat különféle kedvezményekkel, akciókkal, pótlási és konzultációs lehetőségekkel, és nem utolsósorban részletfizetési lehetőséggel is!

Forduljon hozzánk bizalommal, kérje ajánlatunkat, amennyiben kihelyezett minőségi nyelvtanfolyamon kíván részt venni Százhalombattán !