Olasz vállalati nyelvtanfolyamok és magánórák

Az InsideWord Nyelvoktató Központ lehetőséget biztosít magánszemélyeknek, illetve vállalatok, vállalkozások számára, hogy ügyfeleink egy kedvező árú, rugalmas, professzionális nyelvtanfolyam keretében tanuljanak meg olaszul.

Elsősorban kinek ajánljuk?

• olyan vállalkozások, cégek munkatársai számára, ahol az olasz nyelv ismerete fontos, illetve ahol olasz üzleti partnerekkel gyakran kell kommunikálni
  • azon magánszemélyek számára, akik minőségi olasz nyelvtudásra szeretnének szert tenni akár munkavállalás céljából, akár a hétköznapokban kívánják felhasználni a megszerzett nyelvtudást

Miben nyújt kimagaslót az Inside Word Nyelviskola

• Minőségi nyelvoktatás, szakértelem
  • Rendkívül rugalmasak vagyunk
  • Kedvező árakat biztosítunk
Szakértelem

Magasan képzett olasz nyelvtanárok

• Nyelviskolánk csak magasan képzett olasz nyelvtanárokat alkalmaz, akik megfelelő tapasztalattal rendelkeznek. A nyelvismereten és a tapasztalaton kívül kiemelt preferenciát élvez a kreativitás, rugalmasság és az empátia.

Magas színvonalú olasz nyelvoktatás

• Olasz nyelvtanfolyamaink kimagasló színvonalon kerülnek lebonyolításra. Az előzetes szintfelmérés, a maximális rugalmasság, a felkészült oktatók garanciát jelentenek arra, hogy minden résztvevő a kellő szinten sajátítsa el a nyelvet.
  •  Az olasz nyelvoktatás során kiemelt figyelmet fordítunk arra, hogy a hallgatók a megfelelő színvonalon és ütemben sajátítsák el a tananyagot, ehhez alkalmazkodik az órák felépítése.

Használható olasz nyelvtudás

• Olasz nyelvtanfolyamunk alatt az alapvető készségek fejlesztése mellett a kommunikációra épülő feladatok élveznek elsőbbséget. A munka során, illetve a hétköznapokban gyakran előforduló szituációkra koncentrálva kerülnek az órák megtartásra. Ennek során ügyfeleink megfelelő szókincsre és jártasságra tesznek szert, hogy ezeket a helyzeteket a valóságban is jól tudják majd kezelni.
  • Az olasz nyelvtanfolyam alatt ügyfeleink valódi, használható olasz nyelvtudásra tesznek szert.

Magyar és olasz anyanyelvű tanárok

•    Olasz anyanyelvű tanáraink garanciát jelentenek arra, hogy a résztvevők a megfelelő kiejtést sajátítsák el.

.Olasz nyelven az alábbi hagyományos és speciális, szaknyelvi képzések érhetőek el:

• Általános olasz nyelvtanfolyam
  • Üzleti olasz szaknyelv
  • Gazdasági (marketing/pénzügyi) olasz szaknyelv
  • Olasz nyelvtani fejlesztés
  • Olasz beszédfejlesztés
Rugalmasság:

Kihelyezett vállalati képzések Magyarországon

Ügyfélre szabott képzés

• Az olasz nyelvtanfolyamaink során ügyfeleink időbeosztását helyezzük előtérbe. Nemcsak térben, de időben is igyekszünk igazodni a tanulóinkhoz. A tanórák kezdetét a tanulók időbeosztásához igazítjuk, csakúgy, mint a tanfolyam menetét, ütemét.
  • Előzetes ingyenes szintfelméréssel biztosítjuk, hogy mindenki a számára megfelelő szinten és tempóban sajátítsa el az olasz nyelvet.

Folyamatos elégedettségmérés

• Az olasz nyelvtanfolyamon résztvevők körében folyamatosan elégedettségi felméréseket végzünk annak érdekében, hogy állandó magas szintű oktatás biztosíthassunk. A felmérés során szerzett adatok figyelembe vételével alakítjuk képzéseinket ügyfeleink igényeit maximálisan kiszolgálva.
  • Kiválóan képzett, rendkívül magas szakmai tapasztalattal rendelkező kollégáink a kommunikáció központú oktatás előtérbe helyezésével speciális, illetve a mindennapi életben előforduló helyzetekben gyakorolják az olasz nyelvet a hallgatókkal, mely garancia arra, hogy a későbbiekben a nálunk elsajátított tudást magabiztosan és zökkenőmentesen fogják felhasználni bármilyen más helyzetben is.
Kedvező árak:
  • A felkészülés során használandó tananyagok a boltinál jóval kedvezőbb áron történő beszerzésével is lehetőséget biztosítunk a kedvezményes nyelvtanulásra.
  • Minimum 60 órára szóló szerződés megkötése esetén az első 6 óra időtartama alatt ügyfelünk bármikor dönthet úgy, hogy felbontja a szerződést fizetési kötelezettség nélkül.
  • Az előre egyeztetett helyszínen – akár ügyfeleink telephelyén vagy lakásán– történő oktatással mentesítjük ügyfeleinket a bejárással járó idő- és pénzveszteségek alól.

Nyelviskolánk egész évben igyekszik segíteni a hallgatókat különféle kedvezményekkel, akciókkal, pótlási és konzultációs lehetőségekkel, és nem utolsósorban részletfizetési lehetőséggel is!

Forduljon hozzánk bizalommal, kérje egyedi ajánlatunkat, ha minőségi olasz nyelvtudást vár el munkatársaitól!