AKTÍV, MAGABIZTOS ÉS PROFESSZIONÁLIS NYELVHASZNÁLAT VELÜNK GARANTÁLT AZ ÜZLETI SIKER!

Kápráztassa el ügyfeleit nyelvtudásával!

Zavarban van, amikor idegen nyelven kell megszólalnia? Segítünk legyőzni a félelmeit! Nyelviskolánk Budapesten és az ország számos helyszínén szervez céges nyelvtanfolyamokat és tréningeket, valamint online képzéseket.

Miért válasszon minket?

Használható
nyelvtudás

Fontos számunkra, hogy gyakorlatias órákat tartsunk, a munkavégzés során felmerülő szituációkat átvegyük, begyakoroljuk, amit elősegítenek a kis létszámú csoportok.

Rugalmas órarend,
akár online is

Egy cég képzéseinek tervezésekor több tényezőt is figyelembe kell venni. Mi rugalmasan alkalmazkodunk a vállalat igényeihez, személyre szabjuk kurzusainkat. Képzéseinket online formában is megvalósítjuk.

Beszédcentrikus
nyelvtanfolyam

A helyes, folyékony beszéd sokaknál félelemmel és szorongással jár.
Nem mindig jutnak eszünkbe a helyes szavak, kifejezések.

Tanfolyamainkon megszabadulunk ettől a stressztől és nagy figyelmet fordítunk a magabiztos kiállásra, beszédkészségre.

10+1 érv, amiért biztos sikerrel jár, ha az Inside Word Nyelvoktató Központot választja:

• 20 éve a vállalati nyelvoktatás élvonalában
  • Professzionális tanfolyamszervezés
  • Gondosan kiválasztott magyar és anyanyelvi nyelvtanárok
  • Ingyenes online szintfelmérés
  • Rugalmas órarend, akár online is
  • Használható nyelvtudás
  • Oklevél a tanfolyam elvégzése után
  • Több ezer elégedett ügyfél
  • Kedvezményes tankönyvárak
  • Kedvező óradíjak
  • Nálunk élmény a nyelvtanulás

VÁLLALATI NYELVTANULÁS AZ INSIDE WORD NYELVOKTATÓ KÖZPONTBAN

A tanfolyamainkat elvégzők sokkal otthonosabban mozognak idegen nyelvi környezetben. Kommunikációjuk, beszédkészségük jelentősen javul, így az üzleti életben alapvető készségeket is képesek elsajátítani.

Egy erős nyelvi készségekkel rendelkező vállalatnál:

• Javulnak az eladási és beszerzési készségek
  • Hatékonyabb a kommunikáció a külföldi munkatársakkal
  • Sokkal több üzleti lehetőség nyílik meg
  • Javul a telefonos egyeztetések hatékonysága
  • Precízebbé válik az interjúztatás
  • Erősödnek a prezentációs készségek
  • Egyszerűbbé válnak a tárgyalások

Képzéseink teljes mértékben az ügyfelek igényeire szabottak:

• A vállalkozás telephelyén, vagy más előre egyeztetett helyszínen is elvégezzük a nyelvi képzést.
  • Igény esetén online órákat biztosítunk
  • A nyelvórák időpontját, a tanórák menetét az igényeiknek megfelelően alakítjuk ki, így mindenki megtalálja a számára kedvező megoldást.

Nyelvtudás szintek:

A1 Kezdő szint: 60-90 nyelvóra szükséges a következő szint meglépéséhez
Bemutatkozás, vásárlás – árak kifejezése, udvarias kérés, napirend bemutatása, foglalkozások, eligazodás köztereken, problémák jelzésének módjai, alap munkahelyi szókincs – bevezetés
A2 Alapozó szint: 60-90 nyelvóra szükséges a következő szint meglépéséhez
Vásárlás, rendelés étteremben, élettörténetek, útbaigazítás, jegyvásárlás utazáshoz, étkezés, szállodai foglalás, alap munkahelyi szókincs használata
B1 Alapfokú szint: 90-135 nyelvóra szükséges a következő szint meglépéséhez
Szórakoztató beszélgetés bárkivel szótár nélkül, munkahelyi szókincs használata, telefonálás, érzelmek kifejezése, érdeklődés / vélemény kifejezése, életmód, média
B2 Középfokú szint: 180-270 nyelvóra szükséges a következő szint meglépéséhez
Mindennapi élethez szükséges szókincs. Kommunikáció munkahelyi szókinccsel, megérti az adott nyelven szóló előadásokat, érvelés / vita, prezentáció
C1 Felsőfokú szint: 180-270 nyelvóra szükséges a következő szint meglépéséhez
Gördülékeny beszéd, gondolatait pontosan tudja kifejezni, kompromisszum-kötés, valószínűség / megerősítés kifejezése, gördülékeny tárgyalás, prezentáció, érvelés / vita

ÜGYFELEINK MONDTÁK

„Lényeges cégünk számára, hogy a kollegák mindig aktuális témákkal és szókinccsel dolgozzanak, az idegen nyelven is követni tudják a komplex tartalmú újságcikkeket, ebben is hatékony segítségünkre vannak az Inside Word által biztosított nyelvtanárok”

Multisoft Számítástechnikai Kft.

„Egyéni szintfelmérést követően személyre szabott tananyaggal, haladási ütem és időbeosztás mellett garantálják a nyelvtanfolyamok hatékonyságát. A folyamatos értékelések lehetővé teszik a munkatársaink nyelvi fejlődésének pontos követését.”

KLM Holland Királyi Légitársaság

„Az Inside Word Nyelviskolával már több csoport nyelvtanulását szerveztük meg. Ezúton is szeretnénk köszönetet mondani a tanároknak, akik pontosan, felkészülten érkeznek az órákra, ott jó és közvetlen hangulatot teremtenek, és ezzel is elősegítik, hogy munkatársaink az angol nyelvet minél magabiztosabban használják munkájuk során.”

Ernst & Young Tanácsadó Kft.